GIŻYCKO – RYN – GIŻYCKO linia zawieszona

Home / Rozkłady Jazdy / GIŻYCKO – RYN – GIŻYCKO linia zawieszona

RYN - GIŻYCKO linia zawieszona

KURSY DO GIŻYCKA Z:
Rozkład jazdy
RYN - GIŻYCKO

RYN:| 6:55, | 8:10, | 10:10, | 12:10, | 14:10, | 15:10, | 16:10, | 17:10

CANKI:| 6.58, | 8.13, | 10.13, | 12.13, | 14:13, | 15.13, | 16:13, | 17:13

BACHORZA:| 7.00, | 8.15, | 10.15, | 12.15, | 14:15, | 15.15, | 16:15, | 17:15

TROS:| 7.01, | 8.16, | 10.16, | 12.16, | 14:16, | 15.16, | 16:16, | 17:16

SKOP: | 7.04, | 8.20, | 10.20, | 12.20, | 14:20, | 15.20, | 16:20, | 17:20

SZCZYBAŁY GIŻYCKIE:| 7.10, | 8.25, | 10.25, | 12.25, | 14:25, | 15.25, | 16:25, | 17:25

WILKASKI:| 7.12, | 8.27, | 10.27, | 12.27, | 14:27, | 15:27, | 16.27, | 17:27

WILKASY; | 7.15, | 8.30, | 10.30, | 12.30, | 14:30, | 15.30, | 16.30, | 17:30

GIŻYCKO - RYN linia zawieszona

Kursy do Rynu z:
Rozkład jazdy
GIŻYCKO - RYN

Giżycko - dworzec PKP; | 5:52, | 7:30, | 9:30, | 11:40, | 13:30, | 14:40, | 15:40, | 16:40

Giżycko - Al. 1-go Maja (koło Urzędu Miejskiego): | 6:00, | 7:35, | 9:35, | 11:45, | 13:35, | 14:45, | 15:45, | 16:45

Canki - Ryn: | 6.22, | 7.57, | 9.57, | 12.07, | 15.07, | 16:07

Bachorza - Ryn: | 6.20, | 7.55, | 9.55, | 12.05, | 15.05, | 16:05,

Tros - Ryn: | 6.18, | 7.53, | 9.53, | 12.03, | 15.03, | 16.03,

Skop - Ryn: | 6.16, | 7.51, | 9.51, | 12.00, | 13.50, | 15.00, | 16.00

Szczybały Giżyckie - Ryn: | 6.12, | 7.47, | 9.47, | 11.57, | 14.57, | 15.57

AUTOBUS (bus) KURSUJE W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU