Stare Juchy – Ełk

Home / Rozkłady Jazdy / Stare Juchy – Ełk

EŁK – STARE JUCHY

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
EŁK – STARE JUCHY

Ełk ul.Dąbrowskiego PKP | 7:15, | 9:00, | 11:40, | 13:45, | 15:05, | 16:30

Ełk ul. Mickiewicza (Apteka) | 7:17, | 9:02, | 11:41, | 13:47, | 15:07, | 16:32

Ełk ul. Piłsudskiego | 7:18, | 9:04, | 11:42, | 13:49, | 15:09, | 16:33

Ełk ul. Sikorskiego (Rondo) | 7:19, | 9:05, | 11:44, | 13:51, | 15:11, | 16:35

Ełk ul.11-go Listopada (T. Chemiczne) | 7:21, | 9:06, | 11:45, | 13:52, | 15:12, | 16:36

STARE JUCHY – EŁK

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
STARE JUCHY – EŁK

STARE JUCHY – EŁK | 6:45, | 7:48, | 9:40, | 13:10, | 14:20, | 15:40,

LISKI – Ełk | 6:47, | 7:50, | 9:42, | 13:12, | 14:22, | 15:42

JEZIOROWSKIE – Ełk | 6:49, | 7:52, | 9:44, | 13:14, | 14:24, | 15:44

BAŁAMUTOWO – Ełk | 6:51, | 7:54, | 9:46, | 13:16, | 14:26, | 15:46

CZERWONKA – Ełk | 6:54, | 7:57, | 9:49, | 13:19, | 14:29, | 15:49

KRÓLOWA WOLA – Ełk | 6:56,| 7:59, | 9:51, | 13:21, | 14:31, | 15:51

WOSZCZELE – Ełk | 7:00, | 8:02, | 9:54, | 13:24, | 14:34, | 15:54

CHRZANOWO – Ełk | 7:02, | 8:04, | 9:56, | 13:26, | 14:36, | 15:56

SIEDLISKA – Ełk | 7:04, | 8:06, | 9:59, | 13:28, | 14:38, | 15:58