Stare Juchy – Ełk

Home / Rozkłady Jazdy / Stare Juchy – Ełk

EŁK – STARE JUCHY od 1 marca 2019 PROMOCJA BILETÓW

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
EŁK – STARE JUCHY zmiana rozkładu jazdy od 15.04.2019 r.

Ełk ul.Dąbrowskiego PKP | 7:30 s | 8:45 | 11:25 | 13:40 | 14:40 | 15:45

Ełk ul. Mickiewicza (Apteka) | 7:32 s | 8:47 | 11:27 | 13:42 | 14:42 | 15:47

Ełk ul. Piłsudskiego | 7:34 s | 8:48 | 11:28 | 13:43 | 14:43 | 15:48

Ełk ul. Sikorskiego (Rondo) | 7:35 s | 8:50 | 11:30 | 13:45 | 14:45 | 15:50

Ełk ul.11-go Listopada (T. Chemiczne) | 7:36 s | 8:51 | 11:31 | 13:46 | 14:46 | 15:51

s - autobus kursuje w dni nauki szkolnej

STARE JUCHY – EŁK od 1 marca 2019 r. PROMOCJA BILETÓW

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
STARE JUCHY – EŁK zmiana rozkładu jazdy od 15.04.2019 r.

STARE JUCHY – EŁK | 7:00 s | 8:00 | 9:25 | 12:55 | 14:10 I 15:10

LISKI – Ełk | 7:02 s | 8:02 | 9:27 | 12:57 | 14:12 I 15:12

JEZIOROWSKIE – Ełk | 7:04 s | 8:04 | 9:29 | 12:59 | 14:14 I 15:14

BAŁAMUTOWO – Ełk | 7:06 s | 8:06 | 9:31 | 13:01 | 14:16 I 15:16

CZERWONKA – Ełk | 7:10 s | 8:09 | 9:34 | 13:04 | 14:19 I 15:19

KRÓLOWA WOLA – Ełk | 7:12 s | 8:11 | 9:36 | 13:06 | 14:21 I 15:21

WOSZCZELE – Ełk | 7:15 s | 8:14 | 9:39 | 13:09 | 14:24 I 15:24

CHRZANOWO – Ełk | 7:17 s | 8:16 | 9:41 | 13:11 | 14:26 I 15:26

SIEDLISKA – Ełk | 7:19 s | 8:18 | 9:43 | 13:13 | 14:28 I 15:28

s - autobus kursuje w dni nauki szkolnej