Stare Juchy – Ełk

Home / Rozkłady Jazdy / Stare Juchy – Ełk

EŁK – STARE JUCHY

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
EŁK – STARE JUCHY zmiana rozkładu jazdy od 01.07.2019 r.

Ełk ul.Dąbrowskiego PKP | 7:20 s | 8:35 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:35

Ełk ul. Mickiewicza (Apteka) | 7:22 s | 8:37 | 11:17 | 13:32 | 14:32 | 15:37

Ełk ul. Piłsudskiego | 7:24 s | 8:38 | 11:18 | 13:33 | 14:33 | 15:38

Ełk ul. Sikorskiego (Rondo) | 7:25 s | 8:40 | 11:20 | 13:35 | 14:35 | 15:40

Ełk ul.11-go Listopada (T. Chemiczne) | 7:26 s | 8:41 | 11:21 | 13:36 | 14:36 | 15:41

s - autobus kursuje w dni nauki szkolnej

STARE JUCHY – EŁK

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
STARE JUCHY – EŁK zmiana rozkładu jazdy od 01.07.2019 r.

STARE JUCHY – EŁK | 6:50 s | 7:50 | 9:15 | 12:45 | 14:00 I 15:00

LISKI – Ełk | 6:52 s | 7:52 | 9:17 | 12:47 | 14:02 I 15:02

JEZIOROWSKIE – Ełk | 6:54 s | 7:54 | 9:19 | 12:49 | 14:04 I 15:04

BAŁAMUTOWO – Ełk | 6:56 s | 7:56 | 9:21 | 12:51 | 14:06 I 15:06

CZERWONKA – Ełk | 7:00 s | 7:59 | 9:24 | 12:54 | 14:09 I 15:09

KRÓLOWA WOLA – Ełk | 7:02 s | 8:01 | 9:26 | 12:56 | 14:11 I 15:11

WOSZCZELE – Ełk | 7:05 s | 8:04 | 9:29 | 12:59 | 14:14 I 15:14

CHRZANOWO – Ełk | 7:07 s | 8:06 | 9:31 | 13:01 | 14:16 I 15:16

SIEDLISKA – Ełk | 7:09 s | 8:08 | 9:33 | 13:03 | 14:18 I 15:18

s - autobus kursuje w dni nauki szkolnej