Stare Juchy – Ełk

Home / Rozkłady Jazdy / Stare Juchy – Ełk

EŁK – STARE JUCHY

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
EŁK – STARE JUCHY

Ełk ul.Dąbrowskiego PKP | | 9:00 | 11:40 | 13:45 | 15:05 | 16:30

Ełk ul. Mickiewicza (Apteka) | | 9:02 | 11:41 | 13:47 | 15:07 | 16:32

Ełk ul. Piłsudskiego | | 9:04 | 11:42 | 13:49 | 15:09 | 16:33

Ełk ul. Sikorskiego (Rondo) | | 9:05 | 11:44 | 13:51 | 15:11 | 16:35

Ełk ul.11-go Listopada (T. Chemiczne) | | 9:06 | 11:45 | 13:52 | 15:12 | 16:36

STARE JUCHY – EŁK

AUTOBUSY KURSUJĄ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
STARE JUCHY – EŁK

STARE JUCHY – EŁK | | 7:48 | 9:40 | 13:10 | 14:20 | 15:4,

LISKI – Ełk | | 7:50 | 9:42 | 13:12 | 14:22 | 15:42

JEZIOROWSKIE – Ełk | | 7:52 | 9:44 | 13:14 | 14:24 | 15:44

BAŁAMUTOWO – Ełk | | 7:54 | 9:46 | 13:16 | 14:26 | 15:46

CZERWONKA – Ełk | | 7:57 | 9:49 | 13:19 | 14:29 | 15:49

KRÓLOWA WOLA – Ełk | | 7:59 | 9:51 | 13:21 | 14:31 | 15:51

WOSZCZELE – Ełk | | 8:02 | 9:54 | 13:24 | 14:34 | 15:54

CHRZANOWO – Ełk | | 8:04 | 9:56 | 13:26 | 14:36 | 15:56

SIEDLISKA – Ełk | | 8:06 | 9:59 | 13:28 | 14:38 | 15:58